jak to działa

1. Przejdź do katalogu

W katalogu znajdziesz większość samochodów dostępnych w naszej ofercie. Jeżeli nie widzisz interesującego Cię modelu skontaktuj się z nami, a my specjalnie dla Ciebie spróbujemy znaleźć go u naszych dystrybutorów.

2. Wybierz auto

Zaznacz interesujące Cię parametry pojazdu i formę finansowania, by znaleźć samochód dopasowany do swoich potrzeb. Jeżeli chcesz skorzystać z porady w sprawie najbardziej korzystnej formy finansowania, to możesz liczyć na naszego konsultanta.

3. Kontakt

Znalazłeś interesujące, dopasowane do swoich potrzeb auto i formę finansowania. Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego, abyśmy mogli rozpocząć działania. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą do 24h! Nie chcesz czekać? Zadzwoń do nas.

4. Umowa i termin realizacji

Proces zamawiania u nas samochodu wygląda analogicznie do zamawiania pojazdu w salonie. W umowie określamy termin i warunki realizacji zamówienia.

Forma płatności zależy od wyboru formy finansowania pojazdu oraz jego dostępności. Skontaktuj się z naszym konsultantem, by uzyskać szczegółowe informacje.

5. Odbiór pojazdu

Nasze auta wyjeżdżają wyłącznie od autoryzowanych dystrybutorów poszczególnych marek. To od Ciebie zależy kiedy chcesz odebrać kluczyki do swojego nowego samochodu.
Na życzenie klienta możemy również dostarczyć samochód pod wskazany adres.

Każdy z naszych pojazdów posiada pełną gwarancję producenta, która rusza dopiero w dniu odbioru samochodu.